آخرین عناوین خبری

تاریخ سررسید وعده : شنبه, تير 13, 1394
وضعیت وعده :  محقق شده
شهردار تبریز:اتمام پروژه میدان راه‌آهن تبریز

نصر نیوز: شهردار تبریز بر لزوم تسریع در عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن تاکید کرد و گفت: این پروژه باید در ۱۴ ماه با هزینه ۱۴ میلیارد ریال به پایان برسد.

به گزارش نصر نیوز، صادق  نجفی ظهر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن، با غیرواقعی دانستن زمان بندی دو ساله برای اجرای این پروژه اظهار کرد: مدت زمان دو سال، برای اجرای عملیات عمرانی، در میدان مهم و پرترددی چون میدان راه آهن، طولانی بوده و قابل قبول نیست.

وی با تاکید بر این که پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن، حداکثر تا 14 ماه آتی باید به بهره‌برداری برسد، خاطرنشان کرد: این پروژه، آغاز مهم و ارزشمند رویکردها و برنامه‌های شهرداری تبریز در حوزه شهرداری منطقه 6 است.

شهردار تبریز افزود: این رویکردها شامل پروژه‌های عمرانی، رفاهی، خدماتی و فضای سبز بوده و با آغاز عملیات اجرایی آن ها، تا دو سه سال آتی، شاهد تحول اساسی در این منطقه خواهیم بود.

نجفی با تاکید بر جلب رضایت شهروندان در مراحل تملک واحدهایی که در مسیر پروژه ها واقع است، گفت: هدف اصلی پروژه‌ها، تامین رفاه و راحتی شهروندان است؛ بنابراین نباید اوضاع به گونه ای شود که همین هدف ارزشمند، موجبات آزردگی و کدورت شهروندان را فراهم آورد.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود توسعه فضای سبز را از مهم ترین اولویت های شهرداری خواند و افزود: برای تحقق این اولویت نیازمند مشارکت و یاری شهروندان هستیم و البته سعی می‌کنیم زمینه های بروز این مشارکت را نیز فراهم کنیم.

وی با بیان این که اختلاف نظر در نحوه اجرای برنامه‌ها، امری طبیعی است، خاطرنشان کرد: بخش های مختلف مدیریت شهری، ممکن است در موارد مختلف، "همفکر" نباشد؛ اما قطعا در رویکردهای کلی عمران و زیبایی شهر با یکدگیر "همدل" هستند.

با تاکید شهردار تبریز نسبت به تسریع در عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن، سازمان عمران و پیمانکار مربوطه، همزمان با مراسم آغاز عملیات اجرایی، متعهد شدند حداکثر تا 14 ماه آتی، پروژه را به بهره برداری برسانند.

انتهای پیام/استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است