آخرین عناوین خبری

تاریخ سررسید وعده : شنبه, خرداد 03, 1393
وضعیت وعده :  1917 شب گذشت
صمدی: بهره‌برداری از بیمارستان مرکز روانپزشکی تبریز

نصر نیوز: مدیر کل بنیاد شهید آذربایجان شرقی از بهره‌برداری بیمارستان مرکز روانپزشکی در سوم خرداد ماه سال‌جاری همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد.

به گزارش نصر نیوز، صمدی در بازدید از امکانات مرکز توانبخشی جانبازان اعصاب و روان فجر تبریز با بیان اینکه امکانات فعلی این بیمارستان برای رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی مناسب و مطلوب نیست، اظهار کرد: این رزمندگان در آن زمان در جبههها جان خود را برای حفظ مملکت و اسلام گذاشته اند و ما اکنون نباید از هیچ تلاشی برای خدمت به آنها فروگذار کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تمام امکانات را جذب می‌کنیم و در مهلت باقی مانده بیمارستان جدید به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: این کوچک‌ترین کاری است که برای این عزیزان و رزمندگان انجام می‌دهیم و امیدوارم تا آنها نیز از ما راضی باشند.

صمدی با تاکید بر اینکه بیمارستان جدید بیماران اعصاب و روان فجر تبریز در دو بخش مجزای زنان و مردان ساخته می‌شود، گفت: خدمت برای این رزمندگان و جانبازان که در راه حفظ کشور از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند، یک وظیفه و عبادت است و باید مردم نیز برای عیادت از این یادگاران جنگ به بیمارستان‌ها بیایند و به آنها روحیه بدهند.

انتهای پیام/

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است