آخرین عناوین خبری

تاریخ سررسید وعده : پنجشنبه, اسفند 29, 1392
وضعیت وعده :  محقق شده
نجفی، شهردار تبریز:افتتاح متروی تبریز تا پایان سال 92

نصر نیوز:  شهردار منتخب کلانشهر تبریز از راه اندازی آزمایشی قطار شهری تبریز تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش نصر نیوز به نقل از مهر، صادق نجفی در گفتگویی با بیان این مطلب اظهار داشت: فاز یک قطار شهری تبریز از ائل گلی تا دانشگاه تبریز تا پایان امسال به صورت آزمایشی راه اندازی می شود.

وی افزود: تحویل واگن های متروی تبریز در حال پیگیری است و انتظار می رود تا دو ماه آینده به تبریز برسند تا شاهد راه اندازی آزمایشی قطار شهری در دهه مبارک فجر یا آستانه عید نوروز 93 شویم.

نجفی با بیان اینکه برنامه های متعددی در بخش های مختلف مدیریت شهری در تبریز اجرا خواهد شد، ادامه داد: اصلاح ورودی های کلانشهر تبریز در اولویت نخست کاری قرار دارد و سایر برنامه ها نیز به ترتیب اجرا می شوند.

شهردار منتخب تبریز در خصوص برخی اختلاف نظرات در بین اعضای شورای شهر نیز اظهار داشت: در کشوری که در آن دموکراسی حاکم است، اختلاف نظر امری طبیعی است و این اختلاف نظر نیز تنها تا انتخاب شهردار ادامه داشت و از این پس اعضای شورای شهر در کنار شهرداری تبریز در آبادانی شهر تلاش خواهند کرد.

مراسم تودیع و معارفه شهردار کلانشهر تبریز فردا یکشنبه ساعت 10 صبح در سالن پتروشیمی تبریز برگزار می شود.

پایگاه خبری تحلیلی نصر نیوز این وعده شهردار منتخب را به عنوان نخستین وعده وی در بخش روزشمار وعده مسئولان فعال می کند تا افکار عمومی پیگیر وعده داده شده باشند.

انتهای پیام/استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است