آیدین تبریزی

Aydin Tabrizi
مدیران دولتی و چهره های سیاسی آذربایجان در کادر دوربین عکاس نصر

نصر: مدیران دولتی و چهره های مختلف سیاسی نیز امروز با حضوری پرشور در راهپیمایی 22 بهمن همپای سایر اقشار مردم در جشن انقلاب شرکت کردند.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

تعداد نظرات : 1  | 1397/11/22   17:25  متن کامل خبر...
اجرای نمایش "آمیزقلمدون" در تبریز + تصاویر

نصر: نمایش " آمیزقلمدون" به نویسندگی اکبر رادی و کارگدانی منصور حمیدی همچنین بازیگری منصور حمیدی، سولماز یحیوی، نازیلا ایران زاد بنام، مینا احدی، مریم زارعی و احمد قهرمانی از 3 الی 18 بهمن ماه امسال از ساعت 18:30 در مجتمع فرهنگی و هنری 29بهمن، سالن تئاتر مستقل تبریز(الف) روی صحنه رفته است.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/15   07:05  متن کامل خبر...
اجرای تئاتر  "بازی" در تئاتر شهر تبریز + تصاویر

نصر:  نمايش "بازی" با  پلاتوی استاد پایاب به کارگردانی میر حسام کاظمی، نویسندگی اصغر نوری و بازیگری الناز ثابت ایمانی و فرهنگ گروسی از ساعت 18:30 در مجموعه تئاتر شهر تبریز روی صحنه می رود.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/12   13:45  متن کامل خبر...
اجرای  "در حضور باد " در تئاتر شهر تبریز + تصاویر

نصر: نمایش "در حضور باد " کاری از گروه تئاتر سایه تبریز به کارگردانی بهنام پناهی و هنرنمایی جلال خاکزاد(مهمان از گروه ۱۲ تیاتری)،شراره سهیلی،مهدی علیپور اصل،  از ۹ دی ماه ۹۷ ساعت ۱۸ در میدان دانشسرا،جنب کتابخانه تربیت،تئاتر شهر،سالن استاد صادقی روی صحنه رفته است.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

تعداد نظرات : 0  | 1397/10/15   07:20  متن کامل خبر...
اجرای نمایش "باب بوب بیب" در مجتمع ستاره باران + تصاویر

نصر: نمایش کمدی "باب بوب بیب" در رده سنی 5 تا 55 سال هر پنجشنبه و جمعه ساعت 16 درپردیس  سینمایی  ستاره باران در حال اجرا است.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

تعداد نظرات : 0  | 1397/10/13   07:35  متن کامل خبر...
نشست خبری عوامل نمایش "در حضور باد" در تئاتر شهر تبریز + تصاویر

نصر: نشست خبری عوامل نمایش «در حضور باد» اثر بهرام بیضایی به کارگردانی بهنام پناهی که از شنبه در تئاتر شهر تبریز به صحنه می رود. برای هنرنمایی در این نمایش شراره سهیلی، جلال خاکزاد و مهدی علی پور هنرنمایی می کنند.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

تعداد نظرات : 0  | 1397/10/08   07:35  متن کامل خبر...
باغ شمس تبریزی آخرین قربانی تغییر کاربری ها در تبریز + تصاویر

نصر: بار سنگین تغییر کاربری های فضای سبز تبریز این بار بر روی باغ شمس تبریزی سایه انداخته است. به گزارش نصر، این باغ زیبا در منطقه چایکنار تبریز گویا به عنوان آخرین بازمانده باغ های تبریز در سال های آینده با موجی از تغییر کاربری ها مواجه خواهد شد که البته کمیسیون ماده پنج برخلاف رای کمیته فنی خود تغییر کاربری بخشی از آن را کلید زده است. کمیسیون ماده پنج که به کمیسیون تغییر کاربری ها شهرت دارد گویا در سال های اخیر بار دیگر با مصوبات تغییر کاربری اش تلاش دارد دوران سیاه تغییر کاربری های فضای سبز تبریز را رقم زند. بر اساس آخرین مصوبات این کمیسیون بخشی از ورودی باغ شمس تبریز تبدیل به ساختمانی چهارده طبقه خواهد شد که جلوه زیبای این پارک را زشت خواهد کرد. نصر در روزهای آتی اسنادی را منتشر می کند که نشان می دهد کمیسیون ماده پنج بدون توجه به آرای کمیته فنی خود تصمیمی غیر فنی و غیر اصولی گرفته است.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

تعداد نظرات : 0  | 1397/10/02   07:20  متن کامل خبر...
اجرای نمایش موزیکال "حیدربابا یا سلام" در تبریز + تصاویر

نصر: نمایش موزیکال" حیدربابا یا سلام" پس از سال ها بر روی صحنه می رود. به گزارش نصر، اجرای اپرت "حیدربابا یا سلام" که در طول سالیان متمادی در دهه هفتاد در شهر های تبریز، استانبول، باکو و تهران اجرا شده این بار پس از بیش از دو دهه در تبریز بر روی صحنه می رود.  این نمایش موزیکال به کارگردانی عبدالحسین لاله بر اساس اثر جاویدان "حیدربابا یه سلام" استاد شهریار با گروه 75 نفری خود اجرا خواهد شد.  دراماتورژی این نمایش را آیدین سرداری نیا برعهده گرفته است. حیدربابا یا سلام که روایت گر روزهای کودکی استاد شهریار در روستای خشکناب و دیدار وی با بزرگان ادب و عرفان آن زمان می باشد از 28 آذر 97 در سالن اقبال آذر موسسه بین المللی  الف بر روی صحنه خواهد رفت.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

تعداد نظرات : 0  | 1397/10/01   11:30  متن کامل خبر...
ورکشاپ هنر "اریگامی" در تبریز+ تصاویر

نصر: هنر "اریگامی" هنری است که در آن خوب دیدن، تمرکز ذهن و بکارگیری ظرافت دستان بسیار مهم و مورد توجه است. هدف این هنر خلق طرح های جالب با کاغذ به کمک تاهای هندسی است و به نوعی پرورش و هماهنگی ذهن و دست می باشد.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

 

تعداد نظرات : 0  | 1397/09/30   18:00  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است