سید حسین هاشمی

برنامه جامع بازاریابی ضامن موفقیت کسب و کار

نصر: در دنیای تجارت رقابتی امروز، بازاریابی یک عامل کلیدی در بقا و توسعه کسب و کارهاست. بازاریابی تنها به معنای فروش کالا نیست، هدف از بازاریابی افزایش فروش است و این ممکن نخواهد شد مگر این‌که مشتری و نیازهای او در ارتباط با محصول، شناسایی و درک شوند.

تعداد نظرات : 0  | 1395/10/18   08:13  متن کامل خبر...
استراتژی های رونق کسب و کار

نصر: در نوشتارهای گذشته از تدوین استراتژی، مباحث راهبردی و ستونهای استراتژیک برای رونق کسب و کارها گفته شد و در این شماره به چند استراتژی اساسی  و رایج  که توسط نظریه پردازان بزرگ ارایه شده و مفاهیم آن به همراه معنایی که دارند و اینکه چطور می توان از آنها استفاده کرد تا اوضاع کسب و کارها رونق بگیرد اشاره می شود.

تعداد نظرات : 0  | 1395/10/11   07:00  متن کامل خبر...
ستون های استراتژیک کسب و کار

نصر: در نوشتار قبل به طرح سوالات هوشمندانه به جای پاسخ های هوشمندانه  در قالب بحث راهبردی برای اتخاذ استراتژی مناسب و متناسب با کسب و کار با هدف رشد و توسعه اشاره شد.

تعداد نظرات : 0  | 1395/10/04   07:52  متن کامل خبر...
مباحث راهبری با طرح سوالات هوشمندانه

نصر: در نوشتارقبل اشاره شد در فضای کنونی، صاحبان کسب و کارها برای بقا و پیشرفت باید اقدام به اتخاذ استراتژی و برنامه ریزی که قابلیت تغییر بر اساس وضعیت حاکم بر فضای سیاسی  و اقتصادی کشور داشته باشد بپردازند.

تعداد نظرات : 0  | 1395/09/28   07:48  متن کامل خبر...
تدوین استراتژی با قابلیت تغییر

نصر: طی سالهای گذشته همواره یک مانع بزرگ به نام تحریم بر سر راه توسعه و پیشرفت کسب و کار در کشور وجود داشت که به طرق مختلف ترمز واحد های بزرگ و کوچک تولیدی و صنعتی را برای عرض اندام در بازارهای بین المللی و حتی داخلی  می کشید.

تعداد نظرات : 0  | 1395/09/18   07:59  متن کامل خبر...
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است