مصاحبه های حوزه و دانشگاه
برخی مدیران دانشگاهی عرصه را برای محققان جوان تنگ‌تر کردند / اولویت‌های پژوهشی کشور از یک مرجع رسمی اعلام شود

نصر: دانشمند برتر خطه آذربایجان معتقد است، از جمله مشکلاتی که در حال حاضر در دانشگاه‌ها داریم، می توان به نحوه جذب دانشجو، از رده خارج شدن عمر بسیاری از رشته ها، کمبود بودجه و تجهیزات و کمرنگ شدن مسائل فرهنگی-اعتقادی و انگیزه اساتید و دانشجویان می توان اشاره کرد.

تعداد نظرات : 0  | 1396/09/23   09:34  متن کامل خبر...
تولید ربات صنعتی توسط دانشگاه ایلخچی/ موفق به جلب اعتماد بخش خصوصی شده ایم

نصر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی گفت: این دانشگاه اولین دانشگاه در کل مجموعه دانشگاه های آزاد اسلامی است که توانست با صنعت و بخش خصوصی برای ساخت و تولید ربات صنعتی قرارداد منعقد کند.

 

تعداد نظرات : 0  | 1396/08/30   15:50  متن کامل خبر...
بزرگترین سرمایه کشور، سرمایه های ذهنی و فکری است

نصر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: بزرگترین سرمایه کشور، سرمایه های ذهنی و فکری است. اگر بتوانیم در زمان کنونی از این سرمایه ها به نحو احسن بهره مند شویم، بدون شک تمامی ایده ها مرحله تولید، تجاری سازی و صادرات می رسد.

تعداد نظرات : 0  | 1396/08/21   17:10  متن کامل خبر...
ارتباط صنعت و دانشگاه ، فرصتی برای بهبود اقتصاد/راه اندازی کلینیک تخصصی صنعت و تجارت در دانشگاه شهید آیت الله مدنی آذربایجان

نصر: ارتباط دانشگاه و صنعت  دارای سابقه‌ای 70 ساله برابر با عمر دانشگاه در کشور  ایران است، اما به رغم توافق عمومی بر ضرورت و اهمیت این مهم، هنوز این رابطه سیستمی و پیوسته نیست و به شکلی گاه‌به‌گاه و گسسته وجود دارد.

تعداد نظرات : 3  | 1396/08/13   15:50  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است