مصاحبه های اقتصادی
اجازه نمی دهیم مشکلی در گروه ماشین سازی تبریز به وجود بیاید/ برنامه های سهامدار جدید به صورت مکتوب و کاملاً شفاف اعلام شود/ نگرانی های مردم و فعالان صنعتی بجاست

نصر: استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: قطعا ماشین سازی به عنوان یک صنعت مادر برای ما مهم است و اجاره نمی دهیم مشکلی در این واحد مادر صنعتی به وجود بیاید.

تعداد نظرات : 0  | 1397/02/31   11:55  متن کامل خبر...
پروسه واگذاری ماشین سازی تبریز باید کاملا شفاف اعلام شود/ جامعه صنعتی آذربایجان شرقی هیچ شناختی از سهامدار جدید ماشین سازی ندارد

نصر: رئیس انجمن سازندگان قطعه، ماشین و مجموعه های صنعتی و خودرو تبریز گفت: سازمان خصوصی سازی باید پروسه واگذاری ماشین سازی تبریز را باید کاملا شفاف اعلام کند و پنهان کاری در این خصوص به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تعداد نظرات : 2  | 1397/02/28   13:19  متن کامل خبر...
روند واگذاری گروه ماشین سازی تبریز باید کاملاً شفاف به مردم گزارش شود/ اهلیت و صلاحیت خریدار باید احراز شود

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در واکنش به واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز گفت: چنین عملکردهایی از سوی سازمان خصوصی سازی جای بحث دارد و ما قطعاً مساله را پیگیری می کنیم تا روند واگذاری به صورت کاملاً شفاف به مردم گزارش شود و از اهلیت و صلاحیت خریدار سهام احراز گردد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/02/27   10:48  متن کامل خبر...
نشست فوری نمایندگان مجلس برای بررسی ابعاد واگذاری سهام ماشین سازی/ کارخانه معظم ماشین سازی باید حفظ و توسعه یابد/ غافلگیر شدیم!

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: کسی یا گروهی که سهامدار یکی از بزرگترین صنایع مادر کشور می شود، باید شایستگی، اهلیت و درایت کافی برای مدیریت این مجموعه عظیم را داشته باشد و ما به عنوان نمایندگان مردم باید از این مهم مطمئن شویم.

تعداد نظرات : 1  | 1397/02/27   00:01  متن کامل خبر...
اهلیت خریدار سهام گروه ماشین سازی احراز شود/ ابهام در عملکرد سازمان خصوصی سازی

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: اگر اهلیت خریدار احراز نشود، اجازه واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز را نخواهیم داد.

تعداد نظرات : 1  | 1397/02/26   18:09  متن کامل خبر...
دیجی کالا به دنبال خرید هوشمندانه تر مشتریان است / سهم 90 درصدی دیجی کالا از فروش اینترنتی کشور

نصر: بنیان گذار دیجی کالا در رویداد بهار کارآفرینان استارت آپی تبریز گفت: اینکه فکر کردیم که چرا کالاهای زیادی وجود دارند که دارای پیچیدگی های فنی زیادی هستند ولی خریدار آنها هیچ اطلاعاتی در این خصوص ندارد، در این راستا  استراتژی توانمند سازی مشتری برای خرید هوشمندانه تر را برنامه ریزی کردیم.

تعداد نظرات : 1  | 1397/02/20   17:10  متن کامل خبر...
افتتاح بزرگترین فرودگاه جهان در استانبول تا 6 ماه دیگر/ سفر 138 میلیون نفر مسافر به ترکیه در سال 2017

نصر: مدیر فروش منطقه شمال اروپا در شرکت ترکیش ایرلاین از افتتاح بزرگترین فرودگاه جهان در استانبول تا 6 ماه دیگر خبر داد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/02/05   16:46  متن کامل خبر...
مشکلات بخش تولید لاینحل باقی مانده اند/ نرخ سود بانکی باید کاهش پیدا کند

نصر: رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: مشکلات بانکی هم هنوز لاینحل باقی مانده اند و امروز موضوع بهره ها و جرایم سنگین بانکی گریبان تولیدکنندگان را به سختی می فشارد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/02/04   09:49  متن کامل خبر...
دولت دستش را از جیب تولیدکنندگان خارج کند/ انتقاد از عملکرد دولت در واگذاری کارخانه های بزرگ و مادر صنعتی تبریز

نصر: رئیس انجمن سازندگان قطعه، ماشین و مجموعه های صنعتی و خودرو تبریز گفت: دولت اگر می خواهد از تولیدکنندگان حمایت کند، دستش را از جیب تولیدکنندگان خارج کند و اجازه بدهد تولیدکنندگان در فضایی سالم و رقابتی به فعالیت بپردازند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/02/03   20:58  متن کامل خبر...
دولت باید در واگذاری صنایع تبریز تجدید نظر کند/ لزوم تکمیل سریع زیرساخت های ارتباطی آذربایجان شرقی

نصر: رئیس انجمن مدیران صنایع آذربایجان شرقی گفت: دولت باید در واگذاری صنایع بزرگ و مادر تبریز به بخش غیر دولتی تجدید نظر کند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/02/03   17:21  متن کامل خبر...
افزایش نرخ ارز موجب کاهش تولید و اشتغال می شود

نصر: عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز ترکیه گفت: افزایش نرخ ارز موجب کاهش سرمایه تولیدکنندگان داخلی و کاهش توان آن ها در تامین مواد اولیه و در نتیجه کاهش تولید و اشتغال می شود و چنین روندی در سال حمایت از کالای ایرانی غیر قابل قبول و عجیب است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/01/21   23:02  متن کامل خبر...
روند فعلی بازار ارز خطرناک و مخل ثبات اقتصادی کشور است/ مسئولان با سریع ترین روش نرخ ارز را تعدیل و کنترل کنند

نصر: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز روند فعلی بازار ارز را خطرناک و مخل ثبات اقتصادی کشور دانست.

تعداد نظرات : 0  | 1397/01/20   22:14  متن کامل خبر...
تحقق رشد اقتصادی 3درصدی در سال جاری، موفقیت بزرگی است

نصر: صمد حسن‌زاده، رئیس اتاق تبریز معتقد است اقتصاد ایران در سال جاری امکان توسعه چندانی ندارد و با شرایطی که فعلاً در تولید، صادرات و زیرساخت‌های کشور دیده می‌شود، اگر میانگین رشد اقتصادی ایران در سال 97 اگر به حوالی 3 درصد برسد می‌توان گفت موفقیت بسیار بزرگی برای کشور فراهم شده است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/01/19   12:26  متن کامل خبر...
خروج 10 میلیارد دلاری ارز از کشور به سمت هتل های ترکیه طی یک سال

نصر: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه طی یک سال ۱۰ میلیارد دلار ارز به مقصد هتلهای ترکیه از کشور خارج شده است، گفت: متاسفانه مبنای معاملات ایران و ترکیه هنوز لیر نیست و باید به سمت پیمانهای دو جانبه پولی حرکت کنیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/01/16   07:40  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است