مصاحبه های اقتصادی
لزوم توجه بیش از پیش وزیر صنعت به حل مشکلات صنایع آذربایجان شرقی/ نظام بانکی معیوب عامل بسیاری از مشکلات بخش تولید است

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر خواستار توجه بیش از پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت به حل مشکلات صنایع آذربایجان شرقی شد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/19   09:42  متن کامل خبر...
رابطه ما با ترکیه یک رابطه بسیار ویژه است/ لزوم حضور ایران در بازار کشورهای منطقه/ نقش مهم "نشست تبریز" در توسعه مناسبات ایران و ترکیه

نصر: معاون اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: نشست مجمع همکاری های بین بخشی ایران و ترکیه در تبریز نتایج بسیار خوبی در حوزه سیاسی و اقتصادی برای دو کشور خواهد داشت.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/15   23:54  متن کامل خبر...
نشست هیات های بلندپایه ایران و ترکیه در تبریز/ "بیانیه تبریز" فصل جدیدی در روابط همه جانبه ایران و ترکیه  خواهد گشود

نصر: رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمالغرب کشور گفت: چهارمین نشست مجمع همکاری های بین بخشی ایران و ترکیه در تبریز از اهمیت بسیار زیادی برای توسعه مناسبات دو کشور دارد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/14   11:46  متن کامل خبر...
"پوری حسینی" خطای بسیار بزرگی مرتکب شد/ عملکرد سازمان خصوصی سازی رقت بار و تاسف انگیز است/ دولت بر خلاف قانون اساسی عمل می کند

نصر: مدیرعامل سابق کشت و صنعت دشت مغان گفت:  آقای پوری حسینی در واگذاری کشت و صنعت دشت مغان خطای بسیار بزرگی مرتکب شده و به نظر من پشت پرده هایی هم دارد که در آینده روشن خواهد شد.

تعداد نظرات : 4  | 1397/08/12   13:35  متن کامل خبر...
طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان خصوصی سازی با جدیت بیشتری پیگیری می شود/ خریدار سهام ماشین سازی تبریز به اتهامات اقتصادی در بازداشت به سر می برد

نصر: نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان خصوصی سازی در واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز با جدیت بیشتری پیگیری می شود تا ابعاد مختلف این واگذاری مشخص شود.

تعداد نظرات : 1  | 1397/08/10   08:59  متن کامل خبر...
مهاجرت نخبگان، سرمایه‌گذاران و متخصصان از استان/ کاهش سهم آذربایجان شرقی در اقتصاد کشور

نصر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: ما ویژگی‌های خاص اجتماعی داریم و مردم ما تحمل بیکاری ندارند و هر کجا کار باشد، آنجا مهاجرت می‌کنند و در نتیجه در 50 سال گذشته جزو مناطق مهاجرفرست بودیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/09   23:04  متن کامل خبر...
"رحمانی" امید صنعت است / کیفیت حق الناس است/ تداوم روند فعلی صنعت قطعه سازی کشور را با بحران مواجه می کند

 نصر:  مدیر عامل شرکت امیرنیا با اشاره معرفی رضا رحمانی به عنوان گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی گفت: رحمانی امید صنعت است، رحمانی به تمام درد های صنعت، تولید و کارخانه داران آشنا است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/05   11:33  متن کامل خبر...
پاسخ امریکا را با صادرات بیشتر تراکتورهای ایرانی به بازارهای جهانی می دهیم/ محصولات جدید گروه تراکتورسازی در راهند

نصر: مدیرعامل گروه تراکتورسازی ایران گفت: ما پاسخ امریکا را با صادرات بیشتر تراکتورهای ایرانی به بازارهای جهانی خواهیم داد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/07/26   13:11  متن کامل خبر...
تولید بیش از 40 درصد از شیرینی و شکلات کشور در آذربایجان شرقی/تبریز مرکز متناظر استانداردهای بین المللی

نصر: مدیر کل استاندارد آذربایجان شرقی گفت: شعار امسال روزجهانی استاندارد، انقلاب چهارم صنعتی و استاندارد است، هدف ما عبور از استاندارد های کالاخدمات است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/07/26   08:06  متن کامل خبر...
دولت با یک برنامه فوق العاده به کمک بخش تولید بیاید/ قطعه سازان در فشار بی سابقه ای قرار گرفته اند

نصر: رئیس انجمن سازندگان ماشین، قطعه و مجموعه های صنعتی و خودرو تبریز گفت: دولت باید با یک برنامه فوق العاده به کمک بخش تولید بیاید و به حل مشکلات بخش تولید در تامین اجتماعی، امور مالیاتی و نوسازی خطوط تولید کمک کند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/07/18   18:09  متن کامل خبر...
ادامه روند تغییرات ارزی به نفع صنایع تبریز نیست/ اثر روانی تحریم ها بیشتر از اثر اقتصادی شان بود

نصر: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ادامه روند تغییرات ارزی به نفع سرمایه گذاران و صاحبان صنایع تبریز و آذربایجان شرقی نیست.

تعداد نظرات : 0  | 1397/07/18   11:44  متن کامل خبر...
تکامل اکوسیستم استارت آپی تبریز بازوی رشد کسب و کارهای نوپا/ "رینوتکس" ابزاری برای تجاری سازی فناوری است

نصر: مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی گفت: در کل برگزاری نمایشگاه یک مقوله تجاری و محلی برای عرضه کننده و متقاضی محصولات است تا یکدیگر را ملاقات کنند، تفاوت "رینوتکس" با دیگر نمایشگاه ها نوع محصول و کالا ارائه شده است که موضوع تجارت آن فناوری می باشد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/07/16   22:13  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است