مصاحبه های اقتصادی
حفاظت و حراست از آب های زیر زمینی خط قرمز ما است/ آلایندگی "کاوه سودا" را با وسواس بررسی می کنیم

نصر: مدیر عامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: موضوع آلایندگی آب های زیر زمینی اطراف کارخانه کاوه سودا را با حساسیت ویژه ای بررسی می کنیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/25   09:57  متن کامل خبر...
هیچ مماشاتی با متخلفان نخواهیم کرد/ کاوه سودا سالانه 6 میلیون متر مکعب آب مصرف می کند

نصر: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه هیچ مماشاتی با متخلفان نخواهیم کرد، افزود: راحت می گویم به هیچ عنوان در این مسائل تعارفی با کسی ندارم و اگر کاوه سودا مشکلی ایجاد کرده باشد، قطعا اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/21   10:25  متن کامل خبر...
شرایط فعلی بهترین زمان برای انتقال ادبیات و گفتمان توسعه به جامعه است/تشریح فعالیت‏‌های مجامع تعامل توسعه

نصر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی می‎گوید: وقتی از توسعه مشارکت‌محور صحبت می‎شود، قلب این محور و هسته اصلی این مشارکت گفت‎وگو است؛ بنابراین توسعه اول از گفت‎وگو آغاز می‌شود.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/18   16:37  متن کامل خبر...
ناقوس نابودی سفره آب های زیرزمینی آذربایجان شرقی به صدا درآمده است/ رسانه ها در آگاه سازی عمومی نقشی بی بدیل دارند

نصر: مدیر عامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: یکی از مهمترین چالش های استان در سال های اخیر موضوع کاهش محسوس ذخایر آب های زیرزمینی دشت های استان است.

تعداد نظرات : 1  | 1397/12/18   15:22  متن کامل خبر...
مطالبات کارگران شرکت بلبرینگ ایران به زودی پرداخت می شود/ مشکلات بلبرینگ سازی تبریز ناشی از خصوصی سازی غیر اصولی است

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر از تامین اعتبار برای پرداخت مطالبات معوقه کارگران شرکت بلبرینگ ایران خبر داد.

تعداد نظرات : 2  | 1397/12/15   19:33  متن کامل خبر...
نجاتی خبر داد: مشارکت 67 درصدی در انتخابات اتاق بازرگانی تبریز/ منتخبان اختلافات را کنار گذشته به فکر حضور در راس اتاق ایران باشند

نصر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به استقبال بی نظیر اعضای اتاق بازرگانی تبریز گفت: در نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز شاهد مشارکت 67 درصدی بودیم که در نوع خود بی نظیر است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/13   12:14  متن کامل خبر...
کامی؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی:شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باید از حد گفتگو فراتر برود

نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز گفت: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باید از حد گفتگو فراتر برود و سازمان هایی مشخص شود تا مصوبات این شوراها عملیاتی شوند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   22:39  متن کامل خبر...
بیوک؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی: برای پیشبرد اهداف کلان باید ائتلافی حرکت کرد

نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در گروه صنعت گفت: برای پیشبرد اهداف کلان باید ائتلافی حرکت کرد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   22:19  متن کامل خبر...
هاشمی، کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی تبریز: امیدوارم اتاق بازرگانی نهم تبریز؛ اتاقی برای همه باشد

نصر: کاندیدای نهمین دوره  انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی تبریز گفت: وی با بیان اینکه هیئت نمایندگان اتاق تبریز باید برای توسعه و کمک به تمامی صنف های استان برنامه داشته باشد، اظهار داشت: اگر هدف داریم به توسعه پویا و پایدار برسیم اتاق تبریز باید برای همه باشد و به مشارکت با اصناف خاص خلاصه نشود.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   22:19  متن کامل خبر...

نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در گروه صنعت گفت: رانت مخربترین کار دراقتصاد کشور است که باید این مسئله ریشه کن بشود، از طرفی تحریم های داخلی نیز باید رفع گردد. تولید کنندگان کشور نمی دانند به فکر تحریم های داخلی باشند یا به فکر تحریم های خارجی، پس باید در کنار رانت تحریم های داخلی را نیز ریشه کن کنیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   21:54  متن کامل خبر...
امینی؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی: اتاق بازرگانی نیاز به مدیران عملگرا دارد

نصر: رئیس انجمن چرم سازان آذربایجان شرقی و کاندیدای نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی تبریز گفت:  اتاق بازرگانی تبریز به عنوانی یکی از اثرگذارترین اتاق های کشور نیاز به مدیران عملگرا دارد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   21:26  متن کامل خبر...
ملکی؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی تبریز تاکید کرد: نقش اتاق بازرگانی در توسعه روابط با ایرلاین های خارجی و جذب سرمایه گذار

نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز و عضو هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدماتی، مسافرت هوایی و جهانگردی ایران می توان با همراهی اعضای اتاق تبریز و توسعه روابط با ایرلاین های خارجی و داخلی  به صنعت گردشگری تبریز و جذب سرمایه گذار جان دوباره بدهیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   19:29  متن کامل خبر...
غلامی؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی: خودتحریمی کمر صنعتگران را شکسته است!

نصر: کاندیدای عضو ائتلاف "اتاقی برای فردا" نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی تبریز گفت: خودتحریمی ها بیش از تحریم های خارجی کمر صنعتگران را شکسته است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   19:25  متن کامل خبر...
جعفری؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی تبریز: راه برون رفت از رکود حاکم بر کشور زنده نگه داشتن فضای کسب و کار است

نصر: نصر: مدیرعامل گروه صنعتی پامین و کاندیدای عضو ائتلاف "اتاقی برای فردا" در نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز گفت: راه برون رفت از رکود حاکم بر کشور زنده نگه داشتن فضای کسب و کار است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   18:53  متن کامل خبر...
نجاری؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی تبریز: دلیل عمده پایداری مشکلات اقتصادی، نبود احزاب در کشور

نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز دلیل عمده پایداری مشکلات اقتصادی را نبود احزاب در کشور عنوان کرد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   18:35  متن کامل خبر...
پرویز بیوک؛ کاندیدای اتاق بازرگانی: اتاق بازرگانی محل تبادل افکار است نه تقابل افکار

نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در گروه صنعت گفت: اتاق بازرگانی نیاز به جناح بندی و چالش سیاسی ندارد بلکه اتاق بازرگانی محل تبادل افکار است نه تقابل افکار.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   16:41  متن کامل خبر...
برزگر؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی تبریز: اتاق تبریز باید به بحث واگذاری ها در بخش خصوصی  ورود پیدا کند

نصر: کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی تبریز گفت: تبریز شهری است که صنایع مادر متعدد و بزرگی در بخش خودروسازی و قطعه سازی دارد و به دلیل وجود شرکت های صنعتی در عرصه خودرو با قدمت چندین ساله می توانست به یکی از قطب های خودرو کشور تبدیل شود اما با تصمیمات اشتباه از این ظرفیت اقتصادی را از دست داد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   15:15  متن کامل خبر...
پورآقابالایی؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی: خدمات این دوره نمایندگان اتاق بسیار چشم گیر و شفاف بود/کشور دچار بحران مدیریتی است

نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در گروه کشاورزی گفت: خدماتی که این دوره از اتاق ارئه کرده است به جرات می توان گفت هیچ دوره ایی نداشته است، اتاق بازرگانی چهارچوبی دارد که باید در این چهارچوب به خوبی عمل کند مثل برقراری ارتباط با بازارهای اقتصادی دنیا و مختلف و باید انتظارات را در همین حد داشته باشیم و هم دیگر را تخریب نکنیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   12:30  متن کامل خبر...
پورآقابالایی، کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی: برای برقراری نشاط اجتماعی و اقتصادی باید ایثار کرد

نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در گروه کشاورزی گفت: ما باید ایثار کنیم تا شادابی را در جامعه فراهم کنیم و باید بدانیم فعلا در وضعیت بحرانی قرار داریم و دنیا علیه ما کار می کند و باید به فکر مردم باشیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   12:16  متن کامل خبر...
صدقی نسب؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی: جناح بندی ها اتاق بازرگانی را به حاشیه می راند!

نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در گروه صنعت گفت: متاسفانه در دوره گذشته هیئت نمایندگان تبریز به خوبی نتوانستند با هم هماهنگ شوند و می توان گفت دچار جناح بندی و دسته بندی ها شدند که این موجب به حاشیه رفتن اتاق بازرگانی تبریز شد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/09   11:45  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است