مصاحبه های اجتماعی
نقش ساختار شهری در وقوع جرم/ فقر اقتصادی و تورم از مولفه ‌های اصلی گسترش آسیب‌ های اجتماعی است

نصر: شکی نیست که فقر چالشی اجتماعی است و اثرات آن بر فرد فرد افراد جامعه دیده می ‌شود. با وجود بالابردن آگاهی مردم در دهه اخیر همچنان قدم ‌های بسیاری تا ریشه کنی کامل فقر و پیدا کردن راه حلی عملی برای این مشکل باقی مانده است.

تعداد نظرات : 0  | 1398/07/27   20:04  متن کامل خبر...
والدین اولین الگوی فرزندان هستند/ شیوه مقتدرانه فرزند پروری، زمینه را برای بروز آسیب های اجتماعی تنگ می کند

نصر: مهارت ‌های فرزندپروری نقش مهمی در شکل‌ گیری شخصیت کودک دارد، به‌ گونه ‌ای که اثر آن تا پایان عمر او باقی می ‌ماند و می ‌تواند عاملی برای کاهش آسیب ‌های اجتماعی نیز شود. از این ‌رو یادگیری این مهارت‌ ها ضروری است. به عبارت ساده‌ تر والدین اولین الگوی فرزندان هستند.

تعداد نظرات : 0  | 1398/07/24   21:36  متن کامل خبر...
اهداف تاسیس تیم سحر هلال احمر آذربایجان شرقی

نصر: خیلی از ما ایرانی ها وقتی نماد ماه سرخ رنگ یا اسم سازمان هلال احمر را میبینیم یا میشنویم, یادآور یک اتفاق غیرمنتظره برایمان می شود. اتفاقاتی چون سیل, زلزله, تصادف و ... حوادث تلخی هستند که برای ما ایرانی ها واژه نام آشنایی محسوب می شوند و هر ساله در کشورمان اتفاق می افتد.

تعداد نظرات : 0  | 1398/07/23   21:25  متن کامل خبر...
واکنش معاون استاندار به تاخیر سه ماهه در شروع مطالعات بحران زیست محیطی کاوه سودا

نصر: معاون استاندار آذربایجان شرقی درباره تاخیر سه ماهه در آغاز پروژه مطالعاتی بحران زیستی کارخانه صنایع شیمیایی کاوه سودا در مراغه گفت: پیگیری می کنم تا کار سریع پیش برود.

تعداد نظرات : 2  | 1398/07/16   23:21  متن کامل خبر...
اقتصاد، نقش كليدي در بروز آسيب هاي اجتماعي دارد

نصر: معاون فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، عمده علل وقوع پديده تفکیک غیرمجاز پسماند را نگاه اقتصادي مردم به پسماند قابل بازيافت بنا به شرايط اقتصادي، معيشتي و سطح پايين رفاه اجتماعي موجود در جامعه دانست و گفت:

تعداد نظرات : 2  | 1398/07/16   07:50  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است