مصاحبه های اجتماعی
لزوم ورود جدی دستگاه‌های قضایی و نظارتی به پرونده تخلفات حفاظت محیط زیست در آذربایجان شرقی/ شاهد یک فاجعه تمام عیار زیست محیطی در استان هستیم

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر خواستار ورود جدی دستگاه قضایی به پرونده عملکرد حفاظت محیط زیست در بحث صنایع آلاینده از جمله کاوه سودای مراغه شد.

تعداد نظرات : 0  | 1398/01/26   22:59  متن کامل خبر...
خواستار تشکیل تیمی مستقل برای بررسی بحران زیستی کاوه سودا هستیم/ علامت سوال های جدی در رابطه با سلامت حفاظت محیط زیست استان

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر خواستار تشکیل تیمی مستقل از سوی مراجع صلاحیت دار علمی برای بررسی بحران زیستی کاوه سودا در مراغه شد.

تعداد نظرات : 2  | 1398/01/18   14:12  متن کامل خبر...
نبود تفریح و نشاط سالم بین جوانان؛ از دلایل گرایش به انجام رفتارهای مخاطره آمیز

نصر: جامعه شناس و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: چهارشنبه سوری که در برخی از رسانه ها و محافل اجتماعی جامعه ما از آن به عنوان سه شنبه آخر سال نیز یاد می کنند، سال های گذشته به چالشی دلهره آور تبدیل شده است و از این رو، اتخاذ رویکردهای جدید متناسب با ذائقه و گفتمان نسل نو برای کاستن از آسیب های جسمی روزهای پایانی سال اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/28   10:54  متن کامل خبر...
درک نیاز مشتری، لازمه توسعه محصول/ زندگی برای ساختن محصولی که به درد کسی نمی خورد خیلی کوتاه است

نصر: هم بنیان گذار "رایچت" با بیان اینکه زندگی برای ساختن محصولی که به درد کسی نمی خورد خیلی کوتاه است، اظهار داشت: بدون ارتباط با مشتری نمی توان نیاز بازار را درک کرد بنابراین به سراغ ارتباط با مشتریان رفتیم و محصول را بر اساس نیاز آنها توسعه دادیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/27   11:00  متن کامل خبر...
٢٠ درصد از میزان مرگ و میر، مربوط به حوادث سوختگی است/ مرگ سالانه دو هزار نفر بر اثر سوختگی در کشور/ حاصل چهارشنبه سوزی سال گذشته 350 مصدوم در تبریز

نصر: رئیس بخش سوختگی بیمارستان سینا تبریز گفت: اقدامات اولیه برای افراد دچار سوختگی باید پیش از بیمارستان انجام شود و فرآیند خنک کردن نقاط آسیب دیده تا نیم ساعت بعد از سوختگی باید انجام شود؛ چنانچه این اقدام بعد از حدود یک الی یک و نیم ساعت انجام شود، فایده‌ ای نخواهد داشت. 

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/26   10:40  متن کامل خبر...
مرجع تشخیص آلایندگی یک واحد صنعتی، اداره کل حفاظت محیط زیست است/ مشکل خاصی در کاوه سودا نیست!

نصر: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مسئولان حفاظت محیط زیست استان اعلام کردند که شاخص های ما در کارخانه کاوه سودا رعایت می شود و مشکل خاصی نیست!

تعداد نظرات : 3  | 1397/12/22   16:33  متن کامل خبر...
چالش تدریس زبان‌های مادری در مدارس کشور

نصر: تدریس زبان‌های مادری در مدارس به یکی از چالشی‌ترین بحث‌‌های کشور تبدیل شده است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/21   08:40  متن کامل خبر...
تاثیر اجرای طرح زوج و فرد خودروها درکاهش ترافیک تبریز

نصر: رئیس پلیس راهور تبریز گفت : با اجرای طرح زوج و فرد در محدوده مرکزی تبریز مشکل ترافیک این منطقه به طور محسوس کاهش یافته و روان شده است .

تعداد نظرات : 2  | 1397/12/18   07:14  متن کامل خبر...
شهرداری نباید به امور غیر مرتبط بپردازد / مقابله با فساد سیستماتیک از اولویت های شورای پنجم

نصر: رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز با بیان اینکه انجام امور غیر مرتبط با شهرداری صرفا برای اینکه منبع درآمدی باشد، اشتباه است، گفت: قرار نیست به هر کاری ورود پیدا کنیم و دانشگاه یا مرکز درمانی، مجموعه های ورزشی و... تاسیس کنیم بهتر است به جای این کاره ها به فکر سلامت روانی مردم باشیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/08   16:05  متن کامل خبر...
با متخلفان مسامحه می‌کنند/ ظاهراً کاوه سودا از رعایت قوانین حفاظت محیط زیست معاف است!

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با اشاره به آلایندگی شدید محیط زیست توسط شرکت کاوه سودا گفت: اخطاریه بدون اقدام قانونی و قضایی، معنی جز رفع صوری تکلیف و مسامحه و کنار آمدن با متخلفان ندارد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/07   00:56  متن کامل خبر...
لزوم تشکیل کمیته مخصوص جهت رفع معضلات زیست محیطی کاوه سودا

نصر: عضو هیات مدیره شبکه سازمان های مردم نهاد زیست محیطی گفت: هر چه زودتر باید از طرف اداره کل محیط زیست آذربایجان شرقی کمیته ای مخصوص جهت رفع معضلات زیست محیطی این کارخانه تشکیل یابد.

تعداد نظرات : 4  | 1397/11/27   23:42  متن کامل خبر...
من یک معلم کوهستان هستم/ فریاد انسانیت در دل کوه/ تدریس عشق برای مبارزه با "جهل" در دل کوهستان + تصاویر

نصر: با انتشار تصویری از یک معلم جوان و شاگردانش در منطقه چاراویماق در میان برف چند متری، گفت‌وگویی با این معلم ایثار گر در قلمرو کوه‌های بلند انجام گرفت.

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/27   08:30  متن کامل خبر...
برگزاری جلسه ای ویژه برای بررسی مشکلات زیست محیطی کارخانه کاوه سودا/ کاوه سودا، مراغه را با تبعات زیست محیطی زیادی مواجه کرده است

نصر: معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: کارخانه کاوه سودا، مراغه و شهرهای اطراف را با تبعات زیست محیطی زیادی مواجه کرده است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/23   09:12  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است