مصاحبه های اجتماعی
نبود تفریح و نشاط سالم بین جوانان؛ از دلایل گرایش به انجام رفتارهای مخاطره آمیز

نصر: جامعه شناس و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: چهارشنبه سوری که در برخی از رسانه ها و محافل اجتماعی جامعه ما از آن به عنوان سه شنبه آخر سال نیز یاد می کنند، سال های گذشته به چالشی دلهره آور تبدیل شده است و از این رو، اتخاذ رویکردهای جدید متناسب با ذائقه و گفتمان نسل نو برای کاستن از آسیب های جسمی روزهای پایانی سال اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/28   10:54  متن کامل خبر...
درک نیاز مشتری، لازمه توسعه محصول/ زندگی برای ساختن محصولی که به درد کسی نمی خورد خیلی کوتاه است

نصر: هم بنیان گذار "رایچت" با بیان اینکه زندگی برای ساختن محصولی که به درد کسی نمی خورد خیلی کوتاه است، اظهار داشت: بدون ارتباط با مشتری نمی توان نیاز بازار را درک کرد بنابراین به سراغ ارتباط با مشتریان رفتیم و محصول را بر اساس نیاز آنها توسعه دادیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/27   11:00  متن کامل خبر...
٢٠ درصد از میزان مرگ و میر، مربوط به حوادث سوختگی است/ مرگ سالانه دو هزار نفر بر اثر سوختگی در کشور/ حاصل چهارشنبه سوزی سال گذشته 350 مصدوم در تبریز

نصر: رئیس بخش سوختگی بیمارستان سینا تبریز گفت: اقدامات اولیه برای افراد دچار سوختگی باید پیش از بیمارستان انجام شود و فرآیند خنک کردن نقاط آسیب دیده تا نیم ساعت بعد از سوختگی باید انجام شود؛ چنانچه این اقدام بعد از حدود یک الی یک و نیم ساعت انجام شود، فایده‌ ای نخواهد داشت. 

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/26   10:40  متن کامل خبر...
مرجع تشخیص آلایندگی یک واحد صنعتی، اداره کل حفاظت محیط زیست است/ مشکل خاصی در کاوه سودا نیست!

نصر: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مسئولان حفاظت محیط زیست استان اعلام کردند که شاخص های ما در کارخانه کاوه سودا رعایت می شود و مشکل خاصی نیست!

تعداد نظرات : 3  | 1397/12/22   16:33  متن کامل خبر...
چالش تدریس زبان‌های مادری در مدارس کشور

نصر: تدریس زبان‌های مادری در مدارس به یکی از چالشی‌ترین بحث‌‌های کشور تبدیل شده است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/21   08:40  متن کامل خبر...
تاثیر اجرای طرح زوج و فرد خودروها درکاهش ترافیک تبریز

نصر: رئیس پلیس راهور تبریز گفت : با اجرای طرح زوج و فرد در محدوده مرکزی تبریز مشکل ترافیک این منطقه به طور محسوس کاهش یافته و روان شده است .

تعداد نظرات : 2  | 1397/12/18   07:14  متن کامل خبر...
شهرداری نباید به امور غیر مرتبط بپردازد / مقابله با فساد سیستماتیک از اولویت های شورای پنجم

نصر: رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز با بیان اینکه انجام امور غیر مرتبط با شهرداری صرفا برای اینکه منبع درآمدی باشد، اشتباه است، گفت: قرار نیست به هر کاری ورود پیدا کنیم و دانشگاه یا مرکز درمانی، مجموعه های ورزشی و... تاسیس کنیم بهتر است به جای این کاره ها به فکر سلامت روانی مردم باشیم.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/08   16:05  متن کامل خبر...
با متخلفان مسامحه می‌کنند/ ظاهراً کاوه سودا از رعایت قوانین حفاظت محیط زیست معاف است!

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با اشاره به آلایندگی شدید محیط زیست توسط شرکت کاوه سودا گفت: اخطاریه بدون اقدام قانونی و قضایی، معنی جز رفع صوری تکلیف و مسامحه و کنار آمدن با متخلفان ندارد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/07   00:56  متن کامل خبر...
لزوم تشکیل کمیته مخصوص جهت رفع معضلات زیست محیطی کاوه سودا

نصر: عضو هیات مدیره شبکه سازمان های مردم نهاد زیست محیطی گفت: هر چه زودتر باید از طرف اداره کل محیط زیست آذربایجان شرقی کمیته ای مخصوص جهت رفع معضلات زیست محیطی این کارخانه تشکیل یابد.

تعداد نظرات : 4  | 1397/11/27   23:42  متن کامل خبر...
من یک معلم کوهستان هستم/ فریاد انسانیت در دل کوه/ تدریس عشق برای مبارزه با "جهل" در دل کوهستان + تصاویر

نصر: با انتشار تصویری از یک معلم جوان و شاگردانش در منطقه چاراویماق در میان برف چند متری، گفت‌وگویی با این معلم ایثار گر در قلمرو کوه‌های بلند انجام گرفت.

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/27   08:30  متن کامل خبر...
برگزاری جلسه ای ویژه برای بررسی مشکلات زیست محیطی کارخانه کاوه سودا/ کاوه سودا، مراغه را با تبعات زیست محیطی زیادی مواجه کرده است

نصر: معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: کارخانه کاوه سودا، مراغه و شهرهای اطراف را با تبعات زیست محیطی زیادی مواجه کرده است.

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/23   09:12  متن کامل خبر...
سهل انگاری حفاظت محیط زیست در قبال تخلفات زیست محیطی کارخانه کاوه سودا/ مراغه و شهرهای اطراف با خطرات زیست محیطی جبران ناپذیر مواجه اند

نصر: نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی از سهل انگاری اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در قبال تخلفات زیست محیطی کارخانه کاوه سودا انتقاد کرد.

تعداد نظرات : 3  | 1397/11/18   08:47  متن کامل خبر...
گفت «اشهدت را بخوان»، گفتم «من مسیحی‌ام»!

نصر: آنچه می خوانید، روایت «گرگن کرمیان»، جانباز مسیحی انقلاب اسلامی است؛ از روزهای انقلاب، پس از آن و سهم هموطنان ارمنی در این رویداد بزرگ اجتماعی.

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/09   10:09  متن کامل خبر...
نفوذ پساب بسیار خطرناک کاوه سودا به منابع زیر زمینی آب/ کارخانه کاوه سودا کاملا آلاینده و خطرناک است/ اشتغالزایی دلیل قابل توجیهی برای نادیده گرفتن محیط زیست نیست

نصر: عضو هیات رئیسه شبکه سازمان های مردم نهاد زیست محیطی آذربایجان شرقی با انتقاد شدید از نحوه برداشت نمک دریاچه ارومیه و ایجاد آلودگی پساب بسیار خطرناک کارخانه کاوه سودا، گفت: آیا رواست که به قیمت مرگ مردم و مرگ طبیعت و نابودی محیط زیست منطقه اشتغالزایی کرد؟

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/08   17:58  متن کامل خبر...
روایت تکان دهنده از 500 عمل جراحی توسط نابغه 28 ساله محجبه ایرانی /سمیعی نخبه جراحی مغز دنیا پدیده تکرار نشدنی

نصر: سهیلا سامی، دختر ۲۸ ساله ایرانی از جمله همین جوانان مرز و بوم است که توانسته به خوبی فعل "خواستن توانستن" را صرف کند وی شاگرد پرفسور سمیعی نخبه جراحی مغز دنیا در آلمان با 500 عمل جراحی توانسته به یکی از پزشکان حاذق تبدیل شود.

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/06   13:01  متن کامل خبر...
"برندسازی صدا" راه حلی برای پیشرو بودن در عرصه تبلیغات /برندها بی صدا نیستند

نصر: برندسازی صدا که یکی از روش های برندسازی برای تبلیغات و افزایش فروش محصول یک برند است، راهکاری بین‌المللی است، چرا که موسیقی یک زبان جهانی است و یک شناسه بین‌المللی برای برند به ارمغان می‌آورد، همچنین موسیقی این قدرت را دارد تا خلق و خو و حالت انسان را تغییر دهد، حتی کمک کند تا وقتی مشتری در فروشگاه، محصول مورد نظر را تهیه کند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/11/04   17:35  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است