مصاحبه ها
مام تبریز نگران سرنوشت فرزند پنجاه ساله اش ماشین سازی است/ لزوم ورود مستقیم رئیس جمهور به موضوع حساس واگذاری سهام ماشین سازی تبریز

نصر: عضو برجسته انجمن اقتصاددانان ایران با ابراز نگرانی از وضعیت گروه ماشین سازی تبریز، گفت: مام تبریز نگران سرنوشت پنجاه ساله فرزندش ماشین سازی است.

تعداد نظرات : 0  | 1396/05/02   14:45  متن کامل خبر...
مسگری ازصنایع دستی کهن ایران
نصر: معرفی هنرمندان و آثار خلاقانه آن ها یکی از مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه ملی است، چراکه شناخت دقیق و جامع هنرهای سنتی و دستی هنرمندان ایران امری مدنی است تا به وسیله آن بتوان از هنر و هنرمندان این مرز و بوم حمایت و زمینه های لازم را برای حفظ و پاس داشت این گنجینه با ارزش فراهم کرد.
تعداد نظرات : 0  | 1396/04/31   21:25  متن کامل خبر...
هنر نازک کاری چوب، تلفيقي از ذوق و هنر صنعتگر در گره های خوش نقش چوب

نصر: معرفی هنرمندان و آثار خلاقانه آن ها یکی از مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه ملی است، چراکه شناخت دقیق و جامع هنرهای سنتی و دستی هنرمندان ایران امری مدنی است تا به وسیله آن بتوان از هنر و هنرمندان این مرز و بوم حمایت و زمینه های لازم را برای حفظ و پاس داشت این گنجینه با ارزش فراهم کرد.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/31   10:25  متن کامل خبر...
نجفی: اعضای شورا بخواهند؛ شهردار می مانم/ رسانه ها به خاطر فرد چهره شهر را تخریب نکنند/ چه کسی گفته هر اتفاقی در شهر می افتد باید رسانه ای شود!

نصر: شهردار تبریز از علاقه اش برای تداوم حضورش بر صدر مدیریت شهری کلانشهر تبریز خبر داد و گفت: اگر اعضای شورای شهر تبریز تصمیم بگیرند همچنان علاقه مند خدمت در این کسوت هستم.

تعداد نظرات : 9  | 1396/04/30   09:53  متن کامل خبر...
"گره چینی" هنر آمیخته با فرهنگ اصیل ایرانی

نصر: معرفی هنرمندان و آثار خلاقانه آن ها یکی از مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه ملی است، چراکه شناخت دقیق و جامع هنرهای سنتی و دستی هنرمندان ایران امری مدنی است تا به وسیله آن بتوان از هنر و هنرمندان این مرز و بوم حمایت و زمینه های لازم را برای حفظ و پاس داشت این گنجینه با ارزش فراهم کرد.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/28   19:36  متن کامل خبر...
"کپوبافی" هنر داستان سفر نخل خرما به دیار قندان و گلدان

نصر: "کپو" نام محلی حصیربافی و نوعی محصول حصیری است که در هنگام تزیین با کاموا این نام محلی به خود می گیرد صنایع دستی این محصول با پیچش ساقه های مرکزی و جوان نخل خرما که در گویش محلی پیش گفته می شود بدور ساقه های دور ریختنی گندم و جو که کِرتک نام دارد، تهیه می شود .

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/27   08:06  متن کامل خبر...
واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز به «شستا» را پیگیری می کنیم

نصر: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این هفته قرار است مجددا با آقای طیب نیا جلسه داشته باشیم تا مسائل گروه ماشین سازی تبریز بررسی و نهایی شود.

تعداد نظرات : 2  | 1396/04/25   19:59  متن کامل خبر...
بیماران جنسی چه ویژگی هایی دارند؟ / "آتنا"هایمان را قربانی اعتماد بی جا نکنیم!

نصر: آتنا را امروز خیلی‌ها می‌شناسند اما هیچ‌کس تا آن روز ، آن دوشنبه‌ سیاهی که آتنا وارد مغازه رنگرزی شد او را نمی‌شناخت؛ هیچ‌کس آتنا را وقتی که ترسیده بود، وقتی از وحشت نفس‌اش به شماره افتاده ‌بود ندیده بود!

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/25   07:51  متن کامل خبر...
آفت حجاب در افراط و تفریط است / تاخیر بلوغ فرهنگی از بلوغ جنسی

نصر: رییس جمعیت بانوان فرهیخته کشور با بیان اینکه آفت حجاب در افراط و تفریط است تاکید کرد: عدم توجه به هجمه دشمن وتهاجم فرهنگی،جامعه را به بلوغ جنسی زود رس سوق داده است.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/24   08:40  متن کامل خبر...
ماشین سازی در سراشیبی سقوط قرار دارد/ دعوت به تشکیل کنسرسیوم مشترک برای مدیریت ماشین سازی تبریز

نصر: مدیرعامل سابق گروه ماشین سازی تبریز با هشدار به وضعیت نگران کننده این کارخانه، گفت: ماشین سازی تبریز در سراشیبی سقوط قرار دارد.

تعداد نظرات : 1  | 1396/04/23   22:02  متن کامل خبر...
"گوهر آبی" سنگ آرزوها / فیروزه تراشی نیشاپور با قدمتی سه هزار ساله

نصر:  هنر پرداخت سنگ فیروزه و عجین کردن آن با نقره و طلا برای ساخت زیور آلات سنتی از صنایع دستی با قدمت چندین ساله است که در دیار نیشابور جز مهم‌ ترین صنعت ها بشمار می آید و فیروزه نیشابور نیز با قدمت پنج هزار ساله و هنر فیروزه تراشی آوازه ای سه هزار ساله دارد.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/23   14:59  متن کامل خبر...
تبریز به شورای شیشه ای با مسائل شفاف نیاز دارد

نصر: پیوند ورزش و مسائل اجتماعی پیوندی تنگاتنگ است از آنجایی که ورزش در طول تاریخ به بزرگترین اجتماعات بشری منجر گشته است.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/21   08:50  متن کامل خبر...
آذربایجان مادر خوبی است اما پدر ایده آلی نیست!

نصر: فرشید بزرگی، خواننده و پزشک تبریزی می گوید: از بزرگی شنیدم که آذربایجان بسیار مادر خوبی است، اما متاسفانه پدر ایده آلی نیست. چرا که آذربایجان می تواند جوانان خوبی را به جامعه تحویل دهد، اما متاسفانه نمی تواند به خوبی آن ها را مهد خود پرورش دهد.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/21   08:30  متن کامل خبر...
اوقات فراغت؛ هم تهدید است و هم فرصت/ تریلی پر از هنر راه می‌افتد

نصر: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، در صورت عدم برنامه‌ریزی صحیح، می‌تواند آنان را به آسیب‌های اجتماعی دچار کند.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/20   12:43  متن کامل خبر...
بیش از نیمی از حجم فعلی دریاچه ارومیه تا پایان شهریور خشک می شود/ اطلاعات درستی به رئیس جمهور نمی دهند

نصر: استاد دانشگاه ارومیه گفت: متاسفانه تا آخر شهریور ماه امسال بیش از نیمی از دریاچه ارومیه دوباره خشک خواهد شد و کمتر از یک میلیارد متر مکعب در دریاچه آب باقی خواهند ماند.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/19   18:34  متن کامل خبر...
به نام پسر، به یاد پدر

نصر: دبیر انجمن عکاسی تبریز، گفت: پدرم یکی از نام آشنا ترین عکاسان آذربایجان بود، اما غافل از آن که قدر هنرمندان را بنا به ویژگی ای به نام (فراموش کاری) که اکثرا درون خود میابیم، ندانسته و تنها نامی از آنها بر سر در تالار یا کوچه ثبت می کنیم.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/19   08:02  متن کامل خبر...
ابهام در واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز/ طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان خصوصی سازی کلید می خورد

نصر: عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد سوال برانگیز سازمان خصوصی سازی در واگذاری صنایع و شرکت های دولتی، گفت: طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان خصوصی سازی در مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/17   16:40  متن کامل خبر...
مقاومت عجیب وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی برای عدم واگذاری ماشین سازی به «شستا»

نصر: رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: به برخی مقاومت ها برای عدم واگذاری ماشین سازی به شستا اشاره کرد و گفت: مقاومت های عجیبی در بدنه وزارت اقتصاد وجود دارد تا ماشین سازی به شستا انتقال پیدا نکند و نمی دانم علت واقعی این رفتارها چیست.

تعداد نظرات : 1  | 1396/04/15   21:49  متن کامل خبر...
هیچ مانعی برای واگذاری ماشین سازی تبریز به شستا وجود ندارد

نصر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: وزیر تعاون گفته برای واگذاری ماشین سازی به شستا هیچ مانعی وجود ندارد و با پیگیری دستور رئیس جمهور امیدوارم مسئله ماشین سازی حل و فصل شود.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/15   12:41  متن کامل خبر...
پارک های تبریز در ظلمات!/پارک های تبریز مناسب برای گذران اوقات فراغت کودکان و شهروندان نیست

نصر: رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تبریز از وضعیت بغرنج و نا مناسب سیستم روشنایی درپارکهای سطح شهر انتقاد کرد و خواستار رسیدگی فوری شهرداری های مناطق و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری  به این مشکل  شد.

تعداد نظرات : 0  | 1396/04/15   11:14  متن کامل خبر...
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين   

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است