نشست خبری همراه با حاشیه مدیر عامل سازمان عمران شهر جدید سهند +تصاویر

نصر: نشست خبری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند در حالی با حضور نمایندگان رسانه ها برگزار شد که برخی از اهالی معترض این شهر نیز به منظور بیان انتقادات خود به صورت سرزده در جلسه حضور یافتند.

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

مطبوعات 1 مرداد ماه تبریز
پیشخوان مطبوعات آذربایجان شرقی/
سایه رکود بر سر بزرگترین مجتمع تجاری تبریز +تصاویر

نصر: پروژه عتیق با هدف بهسازی بافت فرسوده شهری  دارای ۳۸۰ واحد تجاری، ۲۰۰ واحد مسکونی، ۱۸۰ واحد خدماتی و ۱۲۰۰ پارکینگ و نیز هایپر مارکت و شهربازی است که قرار بود به عنوان بزرگترین مجتمع تجاری، اداری و خدماتی هسته مرکزی تبریز پایان سال 1394 به بهره برداری برسد اما این پرژه هم اکنون با رکود مواجه شده و گویا به این زودی ها هم افتتاح نخواهد شد!

 آیدین تبریزی؛سرویس عکس نصر 

دریاچه ارومیه سرخ شد +تصاویر

نصر: بنابر اعلام مرکز تحقیقات دریاچه ارومیه ، افزایش دما در تابستان موجب افزایش سرعت تبخیر آب دریاچه میشود و در نتیجه ی آن غلظت نمک دریاچه افزایش می یابد و شرایط برای فعالیت باکتری های شورپسند و جلبکهای تک سلولی دونالیلا سالینا فراهم میشود .باکتری ها یوکاریوتی بصورت عمده تکثیر می شوند و برای مقاومت در برابر شوری رنگدانه های قرمز رنگ کاروتنوئیدی تولید میکنند .این رنگندانه ها نورخورشید را جذب و منعکس میکنند .با کاهش دما، شروع بارندگی ها و ورود آب های شیرین ، دریاچه به تدریج به رنگ قبلی خود باز می گردد. عکس ها از تسنیم

پربیننده ترین ها
جدیدترین خبرهای تصویری
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است