تشییع پیکر شهدای خیابان پاسداران روی دوش مردم و مسئولان  + تصاویر

نصر: مراسم تشییع پیکر های استوار دوم شهید محمدعلی بایرامی، استوار دوم شهید رضا امامی و سرباز وظیفه شهید رضا مرادی که در درگیری با اشرار خیابان پاسداران تهران به شهادت رسیده بودند، با حضور جمعی از فرماندهان ناجا برگزار شد. همچنین مراسم تشییع و تدفین پیکر شهید بسیجی، محمد حسین حدادیان نیز از مقابل سپاه ناحیه جماران تا گلزار شهدای امامزاده علی‌اکبر(ع) واقع در چیذر در برگزار شد. عکس ها از ایلنا، باشگاه خبرنگاران

مراسم تحلیف کارآموزان وکالت در تبریز+تصاویر

نصر: مراسم تحلیف دانش اموختگان و کارآموزان وکالت به مناسبت هفته وکیل مدافع توسط کانون وکلای آذربایجان شرقی و حضور مسئولان مختلف آذربایجان شرقی در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد.

 

  محمد حسین عبدالله زاده؛سرویس عکس نصر 

سوم اسفند 1362 - آغاز عملیات خیبر + تصاویر

نصر:سوم اسفند 1362 - عملیات «خیبر » در منطقه شرق بصره با رمز یا رسول الله(ص) آغاز شد. عکس ها از ایرنا

جشنواره لیمو در شهر منتون فرانسه

نصر: جشنواره لیمو از اواسط فوریه تا اوایل ماه مارس مصادف با ۲۸ بهمن- ۱۶ اسفند ۱۳۹۶در شهر منتون فرانسه برگزار می شود و در این جشنواره بیش از ۳۰۰ کارشناس با بیش از ۱۴۰ تن مرکبات خصوصا لیمو مجسمه ها و هنرهای تجسمی خیابانی دیدنی شکل می دهند و البته جشن و شادی نیز از اصلی ترین بخش های این جشنواره است.

اصلی ترین اساس این جشنواره را لیمو و مرکبات تشکیل می دهد و البته رژه های باشکوه و دیدنی و موسیقی های زنده و شادی و رقص و شد البته بساط غذا و نوشیدنی را نیز در طول برگزاری این جشنواره، به راه خواهید یافت. البته در طول برگزاری این جشنواره دیگر مراسم شاد را نیز در ساحل این شهر درک خواهید کرد و در خواهید یافت. جشنواره لیمو فرانسه در سال ۱۹۳۴ در شهر مانتون آغاز به کار نموده ‌است، رویداد جهانی منحصر به فردی به‌شمار می آید که هر سال حدود ۲۳۰۰۰۰ بازدیدکننده را جلب می‌نماید.

انتهای پیام/

پربیننده ترین ها
جدیدترین خبرهای تصویری
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است