عناوین خبرهای برگزیده حوزه و دانشگاه
حرکت به سمت ایجاد و توسعه‌ دانشگاه‌های کارآفرین نیاز امروز جامعه است/ برای خارج شدن از اقتصاد نفتی به اقتصاد دانش بنیان نیاز داریم

نصر: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز با بیان اینکه حرکت به سمت ایجاد و توسعه‌ دانشگاه‌های نسل سوم که از آن به عنوان دانشگاه‌های کارآفرین یاد می‌شود، یک الزام است؛ گفت: امروزه تولید علم و فناوری در دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی سودمندتر است که بتواند نیاز روز جامعه و صنعت را برطرف کند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/22   00:38  متن کامل خبر...
پژوهش‌محوری دانشگاه، لازمه‌ کارآفرینی و ثروت‌آفرینی

نصر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه‌ها برای اینکه کارآفرین و ثروت‌آفرین باشند باید در مسیر پژوهش و تحقیق گام بردارند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/14   09:05  متن کامل خبر...
گروه‌های تخصصی دانشگاه در حوضه آبریز دریاچه ارومیه مشارکت کنند

نصر: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بر مشارکت رشته‌ها و گروه‌های تخصصی سه استان در مباحث و حوضه آبریز دریاچه ارومیه با مرکز تحقیقات مدیریت توسعه پایدار تبریز تأکید کرد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/13   07:40  متن کامل خبر...
برخورداری دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از 5 مرکز تحقیقاتی

نصر: سیزدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تبریز برگزار شد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/10   16:26  متن کامل خبر...
مولفه‌های آموزش هنر در جهان اسلام دچار تغییرات اساسی شده است

نصر: کنفرانس یک روزه‌ی  دانشگاه و آموزش هنر در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار شد. در این کنفرانس که بر اساس همکاری‌های دوجانبه‌ی دانشگاه هنر اسلامی تبریز و دانشگاه آتاترک ارزروم ترکیه برگزار گردید اساتید دو دانشگاه به تبادل تجربیات خود در زمینه‌ی آموزش دانشجویان هنر پرداختند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/06   18:10  متن کامل خبر...
دانشگاهها دولت را نقد کنند / می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

نصر: رییس‌جمهور گفت: دانشگاه نقش بسیار مهمی در علم،‌فرهنگ و در جامعه‌پذیری نسل جوان در انضباط و قانونمداری و در نقش مهارت‌هایی که دانشجویان از این محیط می‌آموزند، دارد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/07/22   11:51  متن کامل خبر...
پرداخت ودیعه مسکن ۱۲ میلیونی به دانشجویان شهرستان‌ها

نصر: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: آئین‌نامه نشریات علمی دانشگاه‌ها بازنگری شده و محدودیت‌ها برداشته شد و این مهم گام مؤثری برای رشد علمی کشور خواهد بود.

تعداد نظرات : 0  | 1397/07/20   23:12  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است